top of page
Göçek Marina Seçilen Logo versiyon_Page_2_edited.jpg

hakkımızda

Göcek Marina,
Göcek'in kalbindeki konumu ile pruvanızda olacaktır.

Göcek'in Kalbinde

"Göcek, denizin ve ormanın iç içe olduğu eşsiz koyları ve adaları ile, sakin esen rüzgarı ve mutedil suları ile denizcilerin her mevsim gelmek isteyecekleri dünyanın en güzel destinasyonlarından biridir."

Hayallerinizde Göcek’e yelken açmak varsa uzun zamandan beri düşlediğiniz rüyanız Göcek Marina’da gerçek olacak.
 

Göcek Marina, size yatınız ile her saat gemici (palamar) desteği ile bağlanabilmenin yanında elektrik, su ihtiyacınızı karşılama, duş-tuvalet kullanımı, çevre dostu elektrikli araçlar ile ulaşım ve taşıma, akaryakıt ikmali, siyah su/sintine deşarj, atık/çöp alımı hizmetleri ve bot bağlama olanağı da sunmaktadır. Marina Ofisi, 8 - 20 saatleri arası hizmet vermektedir. Diğer saatlerde gemici ve teknik ekibimizden yardım alabilirsiniz.
 

Marinamız, 40 - 50 metre boyutlarındaki yatlara da hizmet verebilmektedir. Özel hazırlık ile 70 metreye kadar süperyatların bağlanması da mümkündür. 250 Ampere kadar elektrik sağlanmaktadır.
 

Göcek’in kalbindeki konumu ile Akdeniz’in doyumsuz lezzetlerine sadece bir adım uzaktasınız, Restoranların yanısıra, cafe ve barlarda güzel zaman geçirebilirsiniz. Göcek çarşısında premium markaların yanında yöreye özel markaların doğal ürünlerini alabilirsiniz. Ayrıca, teknenizin teknik ihtiyaçlarınızı karşılayacak farklı mağazalar da size hizmet verecektir.
 

Göcek, denizin ve ormanın iç içe olduğu eşsiz koyları ve adaları ile, sakin esen rüzgarı ve mutedil suları ile denizcilerin her mevsim gelmek isteyecekleri dünyanın en güzel destinasyonlarından biridir.
 

Göcek Marina, Göcek’in kalbindeki konumu ile pruvanızda olacaktır.

DJI_0018_blurred_retouchedv2_coloredv3.jpg

hizmetler

Göcek Marina, size yatınız ile her saat gemici desteği ile bağlanma, elektrik, su ihtiyacınızı karşılama gibi temel hizmetlerin yanı sıra çevre dostu elektrikli araçlar ile ulaşım ve taşıma olanakları da sunmaktadır.

ahmet-kemal-OINkLUzc2Lc-unsplash.jpg

lokasyon

Göcek Marina, Dalaman Uluslararası Havalimanı’na olan yakınlığı ile gerek ülkemizden gerekse de dünyanın farklı merkezlerinden gelen denizcilere ve misafirlerine kolay ve hızlı ulaşım imkanı sunmaktadır.

shutterstock_1202082946.jpeg

göcek

Akdeniz’in doyumsuz lezzetleri sadece bir adım uzağınızda. Restoranlar, cafe ve barlarda güzel zaman geçirebilmenin yanı sıra Göcek çarşısında premium markalara ve yöreye özel markaların doğal ürünlerine ulaşabilirsiniz.

tanıtım filmi

Akdeniz’in doyumsuz lezzetleri sadece bir adım uzağınızda. Göcek Marina, Göcek'in kalbindeki konumu ile pruvanızda olacaktır.
DJI_0018_blurred_retouchedv2_coloredv3.jpg

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İletişime geçin

Tüm merak ettikleriniz ve aklınızda kalanlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Göcek'in kalbinde.

  • Whatsapp
  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook

Göcek, Sahil Yolu Cd No:1, 48310 Fethiye/Muğla, Turkiye

+90 537 320 68 86

+90 252 645 21 22

VHF Kanal 13

36° 45' 11"  N

28° 56' 29" E

bottom of page